Airties RT-103 Adsl Modem Şifreleri

Webster tarafından 10 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Airties RT-103 Adsl modem ayarlarına ulaşmak için öncelikle kablo bağlantılarının doğru yapıldığından emin olunuz ve ardından aşağıdaki adımlara göre airties rt-103 modem ayarları ve kurulumunu yapabilirsiniz.

İlk Olarak Airties Rt-103 ADSL Modem arayüzü ve kurulum sayfasına ulaşmak için web tarayıcınızın(İnternet Explorer, Mozilla, Chrome vb.)  adres satırına tırnak içindeki “192.168.2.1”  yazarak Enter tuşuna basın ve modeminizin arayüzüne ulaşın.

Kullanıcı adı ve Şifre kısmına bir şey yazmadan giriş yapın eğer kabul etmez ise kullanıcı adı “admin” şifresi “ttnet” dir.

Bir önceki yazımız olan Airties RT-104 Modem Şifresi başlıklı makalemizde Airties RT-104 Modem Kurulumu, Airties RT-104 Modem Şifresi ve modem şifreleri hakkında bilgiler verilmektedir.

7 sene önce yazılmıştır.
"Airties RT-103 Adsl Modem Şifreleri" bu yazı 10 Mayıs 2015 tarihinde saat 14:14 sularında "AirTies" kategorisinde yayınlanmış olup "Webster" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2.014 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™