Airties RT 205 Modem Giriş Şifreleri

Webster tarafından 10 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Airties RT 205 Kablosuz Modem ayrıca benim kullanmış olduğum mükemmel bir modem.

Airties RT-205 modeminizin fabrika ayarlarıyla birlikte gelen şifreler aşağıdaki gibidir. Şifreler alınan firmaya ve sürüme göre değişiklik gösterebilir.

Buraya tıklayarak modem arayüzüne ulaşabilirsiniz: http://192.168.2.1

Modeminize bağlanıp ana ekranda çıkan kullanıcı ve şifre kısmına aşağıdaki bilgileri sırasıyla yalnızca küçük harfler kullanarak deneyiniz. Eğer şifresini daha önce değiştirmediyseniz muhakkak olacaktır.

Kullanıcı Adı: Şifre
admin admin
admin password
admin 1234
admin 12345
admin 123456
admin ttnet

H,ç biri olmuyorsa kullanıcı adı ve şifre kısmını boş bırakıp giriş tuşuna basın.

Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, modeminizin arkasındaki reset tuşuna 5 saniye kadar basarak fabrika ayarlarına geri getirebilirsiniz. Yalnız fabrika ayarlarına geri getirdiğinizde internet hizmet sağlayıcısının size vermiş olduğu adsl kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Airties RT-103 Adsl Modem Şifreleri başlıklı makalemizde airties ip adresleri, Airties RT-103 arayüz şifresi ve Airties RT-103 ip adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

7 sene önce yazılmıştır.
"Airties RT 205 Modem Giriş Şifreleri" bu yazı 10 Mayıs 2015 tarihinde saat 18:20 sularında "AirTies" kategorisinde yayınlanmış olup "Webster" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7.981 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 3 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Ercan hosek dedi ki:

   Çok teşekkürler sonunda yaptım

  2. berkay dedi ki:

   yok olmuyor

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™