Airties RT-206 Modem Şifreleri

Webster tarafından 9 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Airties RT-206 fabrika ayarlarıyla gelen şifreler aşağıda açıklanmıştır. Şifreler alınan firmaya ve sürüme göre değişiklik gösterebiliyor.

Modeminize bağlanıp ana ekranda çıkan kullanıcı ve şifre kısmına aşağıdaki bilgileri sırasıyla deneyiniz. Eğer şifresini daha önce değiştirmediyseniz muhakkak olacaktır.

Kullanıcı Adı: Şifre
admin 123456
admin 12345
admin 1234
admin admin
admin password
admin ttnet

Not : Hiç biri olmadıysa kullanıcı adı ve şifre yazmadan giriş yapın.

Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, modeminizin arkasındaki reset tuşuna basarak fabrika ayarlarına geri getirebilirsiniz. Yalnız fabrika ayarlarına geri getirdiğinizde internet hizmet sağlayıcısının size vermiş olduğu adsl kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Airties RT-104 Modem Şifresi başlıklı makalemizde Airties RT-104 Modem Kurulumu, Airties RT-104 Modem Şifresi ve modem şifreleri hakkında bilgiler verilmektedir.

7 sene önce yazılmıştır.
"Airties RT-206 Modem Şifreleri" bu yazı 9 Mayıs 2015 tarihinde saat 18:05 sularında "AirTies" kategorisinde yayınlanmış olup "Webster" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4.556 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Tolga dedi ki:

   Acil yardım edin arkadaşlar ben modemi resetledim modemin arkasindaki yazilardan 3 tanesi silinmiş nasil yapa bilirim yardim edin

  2. Admin dedi ki:

   Modem şifre değiştirme

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™