Xiaomi 11T Pro İmei Repair Nasıl Yapılır?

Webster tarafından 30 Aralık 2021 tarihinde yazılmıştır.

Arkadaşlar merhabalar. Xiaomi telefon pazarında kendine büyük bir yer sahibi yapıldı. Rakamlara bakıldığında Xiaomi biraz alt sıralarda görünmesinin sebebini bildiğiniz üzere Xiaomi telefonlara imei atılmasıdır. İmei atılan Xiaomi telefonlar bilindiği üzere imeisi bulunan telefon modeli olarak görüldüğü için sistemlerde Xiaomi olduğu anlaşılmaz.

Xiaomi telefonların imei repair işlemleri basit olduğu için çok tercih edildiğini biliyoruz. Yurt dışından getirtilen Xiaomi telefonların imei atılma işlemleri çok uyguna geldiği için çok tercih ediliyor. Bilindiği üzere imei kayıt ücretleri aşırı pahalı olması insanları malesef yasal olmayan imei repair işlemlerine itiyor.

Xiaominin mi 10 serisi ve altı sekmentlerinin imei repair işlemleri çok basit bir şekilde yapıldığını biliyoruz. Fakat Xiaomi 11serisi cihazlarla gelen rsa koruma kilidinin her iki sim yuvasında da olması malesef imei repair işlemlerini zorlaştırıyor hatta bazı kesimler bu algoritmanın kırılmasının imkansız olduğunu söylüyor. Fakat benimde görüşüm olman imkansız diye bir şey asla yoktur. Aldığım duyumlara göre bu sistemide kıranlar var yakında net olarak bunu öğrenip bu yazımızda paylaşmış olacağız arkadaşlar. Şimdilik sağlıkla kalın hoşçakalın.

3 hafta önce yazılmıştır.
"Xiaomi 11T Pro İmei Repair Nasıl Yapılır?" bu yazı 30 Aralık 2021 tarihinde saat 23:27 sularında "Xiaomi" kategorisinde yayınlanmış olup "Webster" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™